KIA CEE´D

jd_5dr_atm1_stage_1_1920x1080

Využite jedinečnú ponuku na obľúbené modely Kia v špeciálnej výbave Team SlovaKIA edition so zľavou až 1 300 € a financovaním na štvrtinky*.

Kia cee´d v limitovenej verzii Team SlovaKIA edition môže byť vaša so zľavou vo výške 1 300 € a balíkom výbavy zadarmo. Teraz aj s možnosťou financovania na štvrtiny môže byť Kia cee’d v limitovanej verzii Team SlovaKIA edition vaša už za 3 248 €.

Ponuka platí aj na verziu Kia cee´d_SW.

Balík výbavy Team SlovaKIA edition: 16″ disky kolies z ľahkých zliatin,  zadný parkovací asistent,  zatmavené okná od B-stĺpika.

KIA SPORTAGE

ql_exm1_dynamic-design_1920x1080

Teraz môžete získať úplne novú Kia Sportage v limitovanej verzii Team SlovaKIA edition so zľavou vo výške 900 € a zľavou 490 € na balík výbavy oproti cenníkovej cene.Teraz aj s možnosťou financovania na štvrtiny môže byť Kia Sportage v limitovanej verzii Team SlovaKIA edition vaša už za 5 898 €.

Balík výbavy Team SlovaKIA edition: Navigácia so 7″ dotykovou obrazovkou a zadná parkovacia kamera, vyhrievaný volant.

7-rocna-zaruka-100x100Kia Sportage absolvovala prísne testy spoľahlivosti a odolnosti. Sme hrdí, že aj tento model, podobne ako všetky modely Kia, ponúkame s najdlhšou zárukou v odvetví. Každé vozidlo Kia je kryté 7-ročnou/150 000 km zárukou na nové auto (až 3 roky bez obmedzenia; od 4 rokov do najazdenia 150 000 km).*

7-rocna-aktualizacia-mapV rámci nášho rozsiahleho prísľubu kvality má každé nové vozidlo Kia, ktoré je z výroby vybavené s navigačným zariadením LG, nárok na šesť bezplatných každoročných aktualizácií máp. Unikátna ponuka, vďaka ktorej budú údaje navigačného systému vždy aktuálne.**

opm2_iec_1114x1114Posudzovanie životného cyklu (LCA) je súčasťou štandardov environmentálneho manažmentu ISO 14040. Kvantifikuje a vyhodnocuje potenciálne vplyvy na životné prostredie, ktoré sú spojené so všetkými fázami životnosti produktu – od spracovania materiálov, výroby, distribúcie, používania a údržby až po likvidáciu a recykláciu. Štúdia ukázala, že vplyv nového modelu Kia Sportage na globálne otepľovanie sa znížil o 11,8 %.

PRÁVNE OZNÁMENIE

* 7-ročná/150 000 km záruka Kia na nové vozidlo

Platná vo všetkých členských štátoch EÚ (vrátane Nórska, Švajčiarska, Islandu a Gibraltáru) podľa miestnych zákonov a podmienok.

** 7-ročná aktualizácia máp Kia

Tento program sa vzťahuje iba na nové vozidlá Kia zakúpené po 28. februári 2013 s navigačným zariadením LG namontovaným vo výrobe. Predajca môže účtovať poplatky za čas vykonávania aktualizácie. Súčasťou programu 7-ročnej aktualizácie máp je šesť aktualizácií máp, pretože vozidlá Kia sa predávajú s najnovšími dostupnými mapami. Tento program neovplyvňuje záruku na navigačný systém. Spoločnosť Kia nie je zodpovedná za kvalitu mapových údajov od dodávateľa, ktorým je spoločnosť Navteq.

(1)Služba informácií o miestach s meraním rýchlosti od spoločnosti TomTom

TomTom je riadenie bezpečnejšie. V spoločnosti Kia dodržiavame miestne predpisy a v prípade potreby prispôsobujeme svoju prax.

Kliknite sem a prečítajte si všeobecné predpisy

(2)Systém autonómneho núdzového brzdenia

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEBS) je asistenčný systém a nezbavuje vodiča zodpovednosti za bezpečné vedenie vozidla. Vodič je zodpovedný za prispôsobenie správania podľa svojich vodičských schopností, pričom musí dodržiavať predpisy a zohľadňovať celkovú dopravnú situáciu na ceste. Systém AEBS nie je určený na autonómne riadenie vozidla. Podrobnejšie informácie nájdete v príručke majiteľa.