KIA-DriveWISE Objavte technológie DRIVE WISE – budúcnosť jazdných a asistenčných technológií Kia. Ich cieľom je zvýšenie bezpečnosti na cestách a väčšie potešenie z jazdy pre vodiča.

Pokročilý inteligentný tempomat

 highlights-advanced-smart-cruise-control

Pomocník pre zachovanie stopy v jazdnom pruhu highlights-lane-keep-assist-system

Systém monitorovania mŕtveho uhla a systém upozornenia na križujúce vozidlá highlights-blind-spot-detection-with-rear-cross-traffic-alert-system

Navigačný systém s 8-palcovým displejom s pripojenými službami Kia od spoločnosti TomTom a systém Android Auto™

highlights-8-inch-navigation-with-tom-tom-and-android-auto

Bezdrôtový systém na nabíjanie mobilného telefónu highlights-wireless-cellular-phone-charging-system

Systém autonómneho núdzového brzdenia s funkciou rozpoznávania chodcov*

highlights-autonomous-emergency-braking-system

Špičkový zvukový systém JBL® .Nová Kia Niro má vo výbave skutočne špičkový zvukový systém: audiosystém s 8 reproduktormi od spoločnosti JBL® s výkonným 320-wattovým externým zosilňovačom.

highlights-jbl-premium-sound-system

To znie skvele, však? Jazda s crossoverom bez výčitiek svedomia? Bez problémov.

7-rocna-zaruka-100x100 7-rocna-aktualizacia-map Jazda v novom modeli Kia Niro je ešte pokojnejšia so 7-ročnou zárukou**. Okrem toho, že budete mať istotu do budúcnosti, je naša záruka taktiež dôkazom, že v kvalitu našich vozidiel máme obrovskú dôveru. Ak sa rozhodnete predať svoju Kia Niro, záruka sa prevedie na nového majiteľa. A pretože chceme, aby ste mali sedem rokov pokoj, súčasťou navigačného systému je 7 rokov bezplatných aktualizácií máp***.

* Systém autonómneho núdzového brzdenia s funkciou rozpoznávania chodcov

Systém autonómneho núdzového brzdenia (AEBS) s funkciou rozpoznávania chodcov je asistenčný systém, ktorý nezbavuje vodiča zodpovednosti za bezpečné vedenie vozidla. Vodič je zodpovedný za prispôsobenie správania podľa svojich vodičských schopností, pričom musí dodržiavať predpisy a zohľadňovať celkovú dopravnú situáciu na ceste. Systém AEBS nie je určený na autonómne riadenie vozidla. Podrobnejšie informácie nájdete v príručke majiteľa.

** 7-ročná/150 000 km záruka Kia na nové vozidlo

7-ročná/150 000 km záruka Kia na nové vozidlo. Platná vo všetkých členských štátoch EÚ (vrátane Nórska, Švajčiarska, Islandu a Gibraltáru) podľa miestnych zákonov a podmienok.

*** 7 rokov aktualizácií máp

V rámci nášho rozsiahleho prísľubu kvality má každé nové vozidlo Kia, ktoré je z výroby vybavené s navigačným zariadením LG, nárok na šesť bezplatných ročných aktualizácií máp. Unikátna ponuka, vďaka ktorej budú údaje navigačného systému vždy aktuálne. Tento program sa vzťahuje iba na nové vozidlá Kia zakúpené po 28. februári 2013 s navigačným zariadením LG namontovaným vo výrobe. Predajca môže účtovať poplatky za čas vykonávania aktualizácie. Súčasťou programu 7-ročnej aktualizácie máp je šesť aktualizácií máp, pretože vozidlá Kia sa predávajú s najnovšími dostupnými mapami. Tento program neovplyvňuje záruku na navigačný systém. Spoločnosť Kia nie je zodpovedná za kvalitu mapových údajov od dodávateľa, ktorým je spoločnosť Navteq.